-18%
, , , , , , , , , ,

GALVANIZE MAX BLAST | 300 GR


МОЌНА PRE-WORKOUT ФОРМУЛА КОЈА ДАВА ЕКСПЛОЗИВНА ЕНЕРГИЈА

  • 191 мг кофеин
  • 3310mg креатин монохидрат
  • Освежувачки вкусови
  • Одлична мешавина

890.00 ден 1,090.00 ден

MAX BLAST

Моќна формула за пред тренинг која обезбедува експлозивна енергија

Со вкус на ананас

   300 g нето тежина 5 g засилувач на азотен оксид 200 mg кофеин 15 сервирања

Max Blast со вкус на ананас е додаток на исхраната со засладувачи во прав за пиење пред тренинг.

Внимание: Да се чува подалеку од дофат на деца. Производот не се препорачува за деца, бремени жени и доилки. Производот не служи како замена за разновидна балансирана исхрана. Користете го за дополнување на урамнотежена исхрана. Не користете повеќе од препорачаната доза. Овој производ содржи значителна количина на кофеин по порција (200 mg). Поради оваа причина не го комбинирате со други стимуланси! Доколку користите лекови за срце, ментални или било какви други здравствени состојби, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Бета-аланинот може да предизвика безопасно чувство на трнење на кожата. Овој производ содржи модификатор на апсорпција кој може да влијае на вашите лекови.

Информации за алергени: Производот е изработен во објект во кој се преработуваат производи кои содржат: млеко, јајца, глутен, соја, кикирики, јаткасто овошје, риба и ракови.