-28%
, , ,

Bcaa High Speed 600gr


Ултимативен мускулен раст, сила и формула за опоравок !

Bcaa High Speed
👉Ултимативен мускулен раст, сила и формула за опоравок !
👉Најдобра растворливост и брзина на апсорбција
👉Леуцин, Изолеуцин и Валин, во 2-1-1 сооднос
🔥Највисок квалитет, на суровински материјал

1,290.00 ден 1,790.00 ден

Clear

BCAA High Speed

апсорбирачка БЦАА матрица

Нето тежина:  600 g / 60 порции

Аминокиселини

Додаток во исхраната

ВCAA High Speed. Додаток во исхраната. Содржи засладувачи. Солубилна БЦАА матрица. BCAA High Speed е додаток во исхраната кој содржи аминокиселини со разгранет ланец. BCAA High Speed содржи Л-леуцин, Л-валин и Л-изолеуцин во однос 2:1:1 кој е оптимален за телото. BCAA High Speed подготовката, доаѓа во вкусна пијачка форма која веднаш го дополнува нивото на клучните амино киселини со разгранет ланец.

Вкус

Цреша Грејпфрут, Кока Кола, Лимон, Кактус Круша